Dostęp i korzystanie z niniejszej strony internetowej oznacza bezwarunkową akceptację zasad jej użytkowania. W przypadku braku zgody na stosowanie poniższych reguł, użytkownik powinien niezwłocznie odstąpić z korzystania ze strony www.vegamed.pl. 

Materiały na tej stronie są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność autora strony www.vegamed.pl. Użytkownik ma prawo kopiować treści umieszczone na niniejszej stronie internetowej tylko i wyłącznie dla osobistego użytku w celach niekomercyjnych. Jakiekolwiek wprowadzanie zmian i następnie powielanie jest zabronione. Zabrania się również  wykorzystywania zawartości strony w każdy inny sposób.

Treści zamieszczone w materiałach zawartych na niniejszym serwisie internetowym mają wyłącznie charakter informacyjny/edukacyjny,  nie mogą być traktowane jako forma zastępcza konsultacji lekarskich. Nie są też podstawą do stawiania ostatecznej diagnozy i podejmowania leczenia. Autorzy i wydawcy serwisu nie mogą ponosić odpowiedzialności za błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie bez konsultacji lekarskiej.

Back To Top