• Przywry czyli jak chora wątroba wyleczyła moje oczy? Przypadek 3

  Opowiem historię Mileny, lat 40+, która miała chore oczy ale nie wiedziała nic  o chorej wątrobie. Milena, w  czasie godzin pracy zajmowała się  korektą zapisów umów. Jak sama mówiła jej oczy siedzą przez 8 godzin w komputerze lub na papierze. Tak koło południa ból bywał na tyle dokuczliwy, że „oczy rozjeżdżały się na boki i trudno było utrzymać ostrość.  Ból oka, zaczerwienienie, łzawienie okresowo nawracały z różnym nasileniem. Wchodząc do biura często słyszała od sekretarki „jak pracowała do późna” i że „jest taka dziś niewyspana”.  Milena postanowiła odwiedzić kolejny raz okulistę. Okulista dobrał  nowe szkła do okularów, jednak na ból oka nie miał recepty. Stwierdził, że nastąpiła nieodwracalna degeneracja „czegoś tam” i nic z tym nie można zrobić. Oczy będą piekły i bolały do końca życia.  Poradził aby stosować środki nawilżające oko co miało przynieść okresową ulgę. I tyle. Smutna perspektywa.

  Zachęcona przez koleżankę Milena zgłosiła się na diagnostykę VEGA test, nie zgłaszała szczególnych dolegliwości. Z zaciekawieniem ale też  małym kredytem zaufania.  Ja testowałam ją a ona mnie ciekawskim wzrokiem. Diagnostyka VEGA test wykazała obecność przywr w wątrobie i niewielkie ilości pozostałych patogenów co nie ma większego wpływu w tej historii.  Była  zaskoczona, tym bardziej, że do dnia diagnostyki nie miała pojęcia o istnieniu słowa „przywra”.  Wykazała chęć podjęcia terapii częstotliwościowej urządzeniem ZAPPER wraz z elementami naturoterapii opartej na oczyszczaniu i regeneracji organizmu.  Była  zmotywowana do neutralizacji i usunięcia intruzów  z organizmu w możliwie  krótkim  czasie.  Pierwsza część terapii była ustalona na 21 dni. Milena zadzwoniła do mnie w 3-4 dniu terapii oznajmiając, że dobrze się czuje, jest wypoczęta, wyspana i oczy „już” ją przestały boleć. Na moje pytanie „jakie oczy?” opowiedziała mi swoją historię.

  Podsumowanie: Milena zakończyła terapię. Kontrolny VEGA test nie wykazał obecności przywr. Problemy ze wzrokiem i bólem oczu zniknęły. Od 3 lat Milena nie nosi okularów.  Każdej wiosny oczyszcza jelita i wątrobę.

  Skomentuj →
 • Dodany przez Barbara on 28 Listopad 2016, 15:15

  Jaki gatunek przywry miala ta osoba??Jakim zapperem sie oczyszczala???

  Odpowiedz →
  • Dodany przez iwona matusiewicz on 26 Grudzień 2016, 19:36
   W odpowiedzi Barbara

   Witam, przepraszam za późną odpowiedż. Przywr było kilka: płucna, kocia i wątrobowa. Używam sweepera firmy Ensoel. Mam też inny ale wgrywanie częstotliwości jest bardziej skomplikowane i ma gorsze elektrody.
   Pozdrawiam

   Odpowiedz →

Skomentuj

Anuluj komentarz
Back To Top